Food Projects

Maistas vestuvėms

Kiekvieną užkandį, patiekalą ar desertą kruopšiai suderinsime su Jūsų šventės vizija ir pomėgiais, net jei reikėtų sukurti naujus skonius!

Vestuvės – tai šventė, kuriai greičiausiai ruošiatės ištisus metus, tad norisi, kad kiekviena detalė atrodytų nepriekaištingai. Prisipažįstame, kad mes esame perfekcionistai, kuriems svarbu, jog kiekvienas užkandis ar desertas būtų pateiktas apgalvotai bei skoningai. Ir ne tik gražiai atrodytų, bet ir nustebintų svečius netikėtais skoniais! Tuo pasirūpins profesionali „Food projects” šefų, barmenų, padavėjų bei dekoratorių komanda!

Mūsų šefų komanda pasiruošusi pagaminti Jums elegantiškus, indeliuose pateiktus užkandžius, kuriuos parinksime pagal Jūsų mėgstamos virtuvės skonius. Taip pat pagaminsime karštus patiekalus, kurie gali būti kątik iškepti griliuje!  Pasirūpinsime desertais, kurie ne tik labai lengvi ir skanūs, bet ir atrodo fantastiškai! Na ir, žinoma, atvyksime su personalu, kuris  pasirūpins, kad Jūsų svečiams nieko nepritrūktų.

Visada lengvau planuoti vestuvių meniu, kai turite vestuvių idėją, koncepciją ir numatytą renginio vietą. Tai neretai diktuoja užkandžių, desertų ir nergi dekoro elementų parinkimą.  Nors vestuvių mados ir tendencijos nuolat keičiasi, siūlome atsižvelgti į Jūsų pomėgius, mėgstamas virtuves ir net charakterį. Prireikus bendradarbiaujame su Jūsų vestuvių planuotoja arba pasitarus siūlome savo idėjas: meniu bei šventės dekorą.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

• Profesionalūs šefai gali paruošti Jūsų mėgstamos virtuvės patiekalus, net jei tai būtų Europos, Azijos ar Lotynų Amerikos virtuvės.
• Sudarysime tik Jūsų vestuvėms individualų pasiūlymą.
• Jūsų vestuvėms galime pasiūlyti ir grilio patiekalus.
• Nesvarbu, organizuojate vestuves Kaune, Vilniuje ar kitame Lietuvos kampelyje, su visa komanda bei įranga atvyksime į Jūsų šventės vietą.
• Pasirūpiname indais ir visa kita įranga.
• Jums pageidaujant, suderiname palapinės, paviljono bei reikalingų baldų nuomą.
• Bendradarbiaujame su vestuvių dekoratoriais, tad galime dirbti su Jūsų vestuvių planuotoja arba pasiūlyti savo idėjas.
• Profesionali padavėjų komanda pasirūpins Jūsų svečių aptarnavimu iki pat šventės pabaigos.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas