Food Projects

Asmeninės šventės

Jūsų asmeninė šventė tampa mūsų asmeniniu iššūkiu! Siekiame, kad vaišių stalas atitiktų Jūsų pomėgius, charakterį, stilių, norus ir pageidavimus, pradedant gurmaniškais užkandžiais, baigiant gardžiais desertais. Susipažinkite su mūsų teikiamomis paslaugomis asmeninėms šventėms:

Maistas vestuvėms

Vis didesnis dėmesys skiriamas maistui ir jo pateikimui, ypač vienoje elegantiškiausių ir gražiausių gyvenimo švenčių – vestuvėse. Visada lengvau planuoti vestuvių meniu, kai turite vestuvių idėją, koncepciją ir numatytą renginio vietą. Visa tai aptarus, mes padėsime sukurti individualų vestuvių meniu, į kurį įtraukiame banketą su karštaisiais patiekalais, atskirus užkandžių, damų ir džentelmenų, desertų stalelius ar net vaišių stalelį prie bažnyčios ar santuokų rūmų. Mums ypač svarbu, jog maistas Jūsų vestuvėse būtų pateiktas apgalvotai bei skoningai.

Daugiau informacijos: maistas vestuvėms, vestuvinių stalo tendencijos.

Gimtadienio vaišės

Padėsime sukurti Jūsų  gimtadienio ar jubiliejaus temai atskirą meniu ir dekorą, pradedant meksikietiškais skoniais, baigiant rytietiškos virtuvės patiekalais. Jei Jūsų gimtadienio renginyje dalyvaus nemažai svečių iš užsienio, moderniai pateiksime lietuvišką virtuvę arba tiesiog Jūsų pasirinktoje vietoje atvyksime su šefais ir iškepsime grilio patiekalus.

Daugiau informacijos: gimtadieniai, moderni lietuviška virtuvė gimtadienio šventėje, šventės gamtoje.

Grilio vakarėliai

Grilio vakarėlio scenarijus puikiai tinka tiek gimtadieniams, tiek krikštynoms, tiek komandų ar draugų susibūrimams. Grilio patiekalus ne kartą esame kepę net ir vestuvėse. Į sutartą šventės vietą atsivežame visą reikalingą įrangą, grilius, indus, įrankius ir, žinoma, specialiu būdu marinuotą mėsą, žuvį bei garnyrą.

Daugiau informacijos: šventės gamtoje, grilio vakarėlis.

Krikštynų vaišės

Mes taip pat ruošiame šventinius stalus vaikams. Mažiesiems esame parengę atskirą, siurprizų kupiną meniu, kuriame gausu sveikų užkandžių ir rankų darbo desertų. Ruošiame maistą krikštynoms, kuriose jau išgryninom ir palikom labiausiai vaikų mėgstamus patiekalus, užkandžius ir desertus. Stalo puošimas krikštynose toks pat svarbus kaip ir meniu, todėl padėsime sukurti ypatingą šventės atmosferą.

Žiūrėkite daugiau: krikštynų vaišės, krikštynų stalo tendencijos.

Vaikų gimtadienio vaišės

Galime pasirūpinti vaikų gimtadienio vaišėmis. Skanūs mini burgeriukai, spalvingi pieno kokteiliai ar žavingi pyragaičiai – patiks visiems šventės dalyviams. Jums pageidaujant, mes taip pat pasirūpinsime ir Jūsų mažamečio vaišių stalo dekoru pagal Jūsų pasirinktą šventės spalvą, temą ar mėgstamus personažus.

Vieno kąsnio užkandžiai gimtadieniams ir vakarėliams

Jei šventę organizuojate patys, dažnai nelieka laiko maisto gamybai, tad mes pasirūpinsime stilingais vieno kąsnio užkandžiais ir desertais gimtadieniui, vakarėliui ar vaikų šventėms. Mūsų meniu rasite daugiau kaip 60 skirtingų vieno kąsnio užkandžių įvairioms progoms: nuo sluoksniuotos tešlos kąsnelių su įvairiais įdarais, mini kruasanų, skrudintų krevečių iki gurmaniškųjų verinų. Šviežiai pagamintus užkandžius pristatome į šventės vietą.

Žiūrėkite daugiau: populiariausi užkandžiai vakarėliui, užkandžiai gimtadieniui, vieno kąsnio užkandžiai.

Stalo dekoravimas

Ypač svarbu pasirinkti vieningą šventės stilių, kad kiekviena detalė derėtų tarpusavyje, todėl iš anksto aptariame spalvas ir pagrindinius firminius akcentus, kuriais galime papuošti desertus, pasirūpinti kortelėmis, šiaudeliais bei kitomis dekoro detalėmis. Ypač madinga stalus puošti gyvais žalumynais, kurie suteikia prabangos ir natūralumo. Stalo dekoravimas  kuria nuostabią šventės atmosferą – tai galite patikėti mums.

Aptarnavimas

Išvažiuojamieji banketai ir jų profesionalus aptarnavimas – mūsų kasdienybė, tad esame aptarnavę šventės dalyvius pačiomis įvairiausiomis sąlygomis: botanikos sode, laukuose, aerodrome. Jei vakarėlį organizuojate lauke, prireikus pasistatysime personalo palapinę, kad darbas vyktų sklandžiai ir patogiai.

Jūsų šventė gali būti be tradicinių farširuotų lydekų ar kumpių, o moderni ir subtiliai elegantiška, kurioje apgalvota kiekviena detalė. Mes pasirūpinsime originaliais skoniais ir stalo dekoru. Pasidalinkite savo šventės vizija, o mes pagal tai pasiūlysime idealiausius sprendimus, net jei šefams virtuvėje reikėtų padirbėti sukuriant kažką naujo.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas