Food Projects

Skaniausios šventės scenarijus gamtoje – grilio vakarėlis

Jei nusprendėte šventę su geriausiais draugais, šeima ar kolegomis organizuoti gamtoje, siūlome laiką praleisti grilinant mėsos gabalėlius bei daržoves. Klausimo „kas šįkart bus atsakingas už mėsos kepimą?“ kelti nereikės, jei pasikviesite Food Projects šefų komandą. Mes atvyksime pas Jus į namus, sodybą, pievą, laukus ar net pajūrį ir viską paruošime už Jus!

Neabejojame, kad grilio vakarėlis Jums asocijuojasi su neoficialiu ir laisvu pasibuvimu, kuomet visi svečiai renkasi ir dedasi į lėkštes ką nori. Tai tradicinio grilio vakarėlio draugų kompanijoje variantas. Tačiau maistas šventėms, vestuvėms, krikštynoms ar jubiliejams, gali būti kitoks nei įprasta, o grilio patiekalai – įdomus ir modernus sprendimas! Atvykstame su profesionaliu personalu, kuris rūpinasi mėsos kepimu, serviravimu ir svečių aptarnavimu.

Ant atskirų stalų serviruojami vieno kąsnio užkandžiai, desertai, gėrimai, na o prasidėjus oficialiai vakaro daliai, ant grotelių keptą maistą patiekiame kaip pagrindinį karštąjį patiekalą ir galime pasiūlyti net kelis  variantus vienu metu.  Tai tarsi privatus restoranas Jūsų šventės vietoje!  Galime aptarnauti 15 – 30 žmonių grupes ir ypač didelius pobūvius su dešimtimis žmonių. Žinoma, tokiais atvejais kūrename net keletą grilių vienu metu, tad reginys išties įspūdingas.

Į sutartą šventės vietą atsivežame visą reikalingą įrangą, grilius, indus, įrankius ir, žinoma, specialiu būdu marinuotą mėsą, žuvį bei garnyrą. Esame grilio specialistai, per keletą metų ištobulinę savo receptus: galime iškepti brandintos jautienos steikus, sultingus kiaulienos nugarinės kepsnius su keturių sūrių padažu ar mažiesiems šventės dalyviams patiksiančią vištieną. Mes taip pat griliuje galime pagaminti įspūdingus vegetariškus patiekalus, o vakarą pabaigti naktiniais grilio užkandžiais, kaip burgeriai ar dešrainiai. Visada naudojame tik sezoninius produktus, o mėsą marinuojame pagal specialius receptus, kad ši būtų sultinga ir įgautų puikų skonį.

Keičiame požiūrį, kad maistas šventėms ar įmonių vakarėliams gamtoje nėra tik vieno kąsnio užkandžiai, keptos dešrelės ar šašlykai – jis gali būti labai įdomus ir gurmaniškas.  Kartais maisto gamyba tampa svarbiausiu šventės akcentu, kai visi stebi kepimo procesą ir ragauja iškart nuo iešmo. Kepant mėsainius, šventėms dalyviams paliekame galimybę patiems susikonstruoti norimus ingredientus. Taip maisto gamyba tampa smagia atrakcija.

Grilio ar BBQ vakarėliai – puikus komandos formavimo būdas. Vakarėlio ir vakarienės metu įvyksta nemažai verslo sandorių, formuojamos darbuotojų komandos. Vasarą darbuotojams organizuojate išvyką į gamtą? Mes galime atvykti bet kur! Esame organizavę grilio vakarėlius ypač didelėms darbuotojų grupėms, kuriuose 7 šefai ir septynios komandos ruošė skirtingus patiekalus ir rungėsi tarpusavyje. O toks čempionatas tarp darbuotojų grupių vyko viduryje laukų!

Ir štai, kai viskas jau suderinta ir surikiuota, visada iškyla paskutinis klausimas: „o jeigu lis?“ Patikiname, kad vakarėlio nesugadins joks oras, nes mūsų griliai puikiai iškepa maistą net ir esant nedideliam lietui. Prireikus padedame pasirūpinti palapinėmis svečiams ir virtuvei.

Kol Jūsų svečiai lauks karštųjų patiekalų, alkį apmalšins vieno kąsnio užkandžiai, pateikti specialiuose indeliuose nedidelėmis porcijomis.  Taip pat galime pasirūpinti desertais, gėrimais ir šventės dekoru!

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas