Food Projects

Gimtadieniai

Mūsų šefai paruoš Jūsų mėgstamos virtuvės patiekalus: nuo modernios lietuviškos virtuvės iki Viduržemio jūros kraštų skonių. Būtinai priderinsime ir stalo dekorą!

vien

Ieškote gimtadieniui netikėtos temos? Mes galime padėti sukurti Jūsų temai atskirą meniu ir dekorą, pradedant meksikietiškais skoniais, baigiant rytietiškos virtuvės patiekalais. Jei Jūsų gimtadienio renginyje dalyvaus nemažai svečių iš užsienio, moderniai pateiksime lietuvišką virtuvę arba tiesiog Jūsų pasirinktoje vietoje atvyksime su šefais ir iškepsime grilio patiekalus. Jūsų gimtadienis – Jūsų teisė rinktis.

Kai, rodos, viskas išbandyta, norisi, kad gimtadienio užkandžiai bei maistas būtų originalūs. Net jei savo šventės neįsivaizduojate be tradicinės baltos mišrainės ar silkės pataluose, mes ją pateiksime pagal šiuolaikišką konceptą.

Individualios šventės ir jubiliejai darosi vis spalvingesni, nebijoma eksperimentuoti ir išsiskirti. Food projects komanda pasirūpins, kad Jūsų šventėje vyraujanti spalva ir stilius atsispindėtų dekoracijų ir netgi desertų kompozicijose.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

• Profesionalūs šefai gali paruošti Jūsų mėgstamos virtuvės patiekalus, net jei tai būtų Europos, Azijos ar Lotynų Amerikos virtuvės.
• Sudarysime tik Jūsų šventei individualų meniu
• Jūsų gimtadienio šventei galime pasiūlyti ir grilio patiekalus.
• Nesvarbu, organizuojate gimtadienį Kaune, Vilniuje ar kitame Lietuvos kampelyje, su visa komanda atvyksime į Jūsų šventės vietą.
• Pasirūpiname indais ir visa kita reikalinga įranga.
• Jums pageidaujant, suderiname palapinės, paviljono bei reikalingų baldų nuomą.
• Bendradarbiaujame su dekoratoriais, tad galime dirbti su Jūsų vestuvių planuotoja arba pasiūlyti savo idėjas.
• Profesionali padavėjų komanda pasirūpins Jūsų svečių aptarnavimu iki pat šventės pabaigos.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas