Food Projects

Apie mus

Food Projects – profesionalų komanda, teikianti aukščiausio lygio maitinimo ir aptarnavimo paslaugas verslo renginiams bei asmeninėms šventėms.  Per daugiau nei 10 metų darbo patirtį išsigryninome ir atskyrėme dvi veiklos sritis: paslaugas verslui ir privačias šventes. Šias veiklas išmokome  subtiliai atskirti, tobulinti ir žengti kartu su naujausiomis tendencijomis.

Pagrindinės Food Projects veiklos sritys:

  • banketai  ir furšetai verslo renginiuose, konferencijose ar seminaruose;
  • neoficialių įmonių vakarėlių organizavimas;
  • vieno kąsnio užkandžių pristatymas visoms progoms;
  • gimtadienių banketai ar vakarėliai gamtoje;
  • visos maitinimo paslaugos vestuvėms;
  • vaikų švenčių vaišės.

Kiekvienas renginys, konferencija, svečių priėmimas, gimtadienis ar vestuvės – mums yra tarsi naujas projektas, kuriam pateikiame individualų valgiaraštį, stengdamiesi atsižvelgti į renginio turinį, viziją ar šventės dalyvių pomėgius. Smulkiausias detales suderiname prieš renginį, kad galėtumėte būti ramūs dėl savo pasirinkimo!

Mūsų komandoje dirba šefai, kurių kulinariniai atradimai įkvėpti Italijos bei Prancūzijos virtuvių, todėl šių šalių skoniai dominuoja mūsų šventiniame valgiaraštyje. Tačiau, Jums pageidaujant, galime pasiūlyti sumodernintų  lietuviškų patiekalų bei kitų pasaulio šalių valgių. Organizuojame šventes gamtoje, tad galite pasikviesti visą „Food Projects” grilio komandą ir turėti privatų restoraną tiesiog savo kieme!

Turime pripažinti, kas esame perfekcionistai, tad maistas šventėms privalo būti ne tik skanus, bet ir pateiktas estetiškai. Bendradarbiaujame su dekoratoriais, kad kiekviena detalė derėtų prie Jūsų šventės idėjos ir tematikos.  Food Projects komanda pasiruošusi nustebinti ir Jus!

Klientų atsiliepimai

 

„Esame dėkingi Food projects komandai už pagalbą ruošiant saldžią staigmeną mūsų klientams. Už skanius desertus, kurie nuo stalo ištirpo akimirksniu nes ne tik skanūs, bet ir estetiškai pateikti. Už ramybę, nes komanda desertus pristatė, stalą paserviravo sutartu laiku, o mums beliko grožėtis ir mėgautis gerai subalansuotais skoniais. Ačiū už puikų darbą ir sėkmės!”

Inga Kanapeckienė

„Su „Food Projects” dirbu ir pasitikiu jais jau ne vienerius metus. Tai kompanija, kuri savo darbą atlieką profesionaliai, kaskart nustebina naujais sprendimais, o svarbiausia viską atlieka operatyviai.”
 Mantas Šueris, 15 min  

 

„Įkurtuvių šventinis stalas visiems labai patiko, likome patenkinti ir sužavėti tiek skoniu, tiek pateikimu! Maistas buvo tarsi pagrindinė vakaro detalė. Desertai pasakiški – tiramisu su riešutų sviestu nepaliko abejingų, o cheescake’as nustebino net ir desertų nevalgančius! „

Ieva Ramančiuckaitė, Skycop

 

„Food Projects” yra profesionalių, organizuotų ir draugiškų žmonių komanda, sukurianti tokius produktus ir paslaugas, kurios visada turi „vyšnaitę ant keksiuko“.

Sandra, AD VERUM komunikacijos agentūra

 

„Turėjome mažą, bet jaukų renginį, o „Food Projects” pasirūpino puikiu maistu. Viskas buvo pateikta ypatingai estetiškai, pagalvota apie smulkmenas ir mažus, bet svarbius akcentus (mūsų atveju, tai puikiai parinktos subtilios gėlės). Tad gavome kokybišką ir laiku atliktą paslaugą.

Skaistė Tarvydienė, The Bodyshop

 

„Noriu padėkoti Food Projects kompanijai už prisidėjimą prie mano šventės. Maistas buvo nerealus! Mane sužavėjo Jūsų kitoks požiūris i maistą, į jo serviravimą, į estetiką. Man svarbus buvo ir skrupulingas įsigilinimas į kliento norus. Esu užtikrinta, kad dar ne kartą susitiksim. Sėkmės Jums!”

Vaida Mickienė 

 

„Bendradarbiavimą su įmone „Food projects“ galėčiau apibūdinti kaip vertą pagarbos ir pasitikėjimo.  Meniu spalvingas, skanus ir nenuobodus. Tai kokybiška kūryba, kiekvieną kartą maloniai stebinanti. Darbas atliekamas laiku ir kruopščiai, ačiū Jums!”

Rūta Silkaitienė, H.Abbe Pharma 

 

„Apie Food Projects komandą – tik patys geriausi atsiliepimai. Organizuotumas aukščiausio lygio, maistas šviežias, pasirinkimas gausus ir nenuobodus, labai didelė įvairovė patiekalų, galimybė rinktis. O ką jau ir kalbėti apie pateikimą – viskas taip subtilu!  Aptarnaujantis personalas labai supratingas, viskas atliekama laiku ir su pagarba klientui! Didelis ačiū!”

Odeta Bardijevskienė, Eltalis ir Ko

 

„Esame nepaprastai laimingi ir dėkingi FOOD PROJECT komandai, kad šventė pavyko tobulai. Svečiai buvo sužavėti, aikčiojo iš nuostabos, kaip gražiai, išradingai ir skaniai buvo paruoštas ir pateiktas maistas. Taip pat aš esu dėkinga už tai, kad  visi derinimo ir organizaciniai reikalai buvo atlikti labai profesionaliai ir sklandžiai.”

 Aušra Vasiljevienė

 

„Nuvilnijus šventinėms bangoms, galiu ramiai ir iš visos širdies Jums padėkoti – mano šventė Jūsų dėka buvo puikiai organizuota. 100 balų, jei vertinsime 10 balėje sistemoje. Mūsų miestelis to dar nematė…Supratome, kad šventės gali būti be tradicinių farširuotų stalų ir skrandžių.. Viskas buvo taip subtilu ir nuostabiai skanu, visko tiek pakako, viskas taip uvo estetiška…net žodžių trūksta visam jausmui išreikšti. Ir padavėjai buvo nuostabiai kruopštūs, atidūs ir rūpestingi.. Gyvuokit, stebinkit, žavėkit. Visas mūsų miestelis pakerėtas Jūsų sukurtu stebuklu. Ačiū milijoną kartų.”

Jubiliatė. Kristina Kubilienė

 

„Nuo pirmo pokalbio su Jumis – iškart supratome, kad jūs nuostabūs: tiek nuostabūs žmonės, tiek savo srities profesionalai. Vis tik, jūs mūsų lūkesčius visiškai pranokote ir net nežinome kaip tinkamai padėkoti.
Didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū ne tik nuo mūsų, bet ir nuo visų svečių. Visi likome sužavėti estetišku ir skaniu maistu, gražia serviruote, puikia padavėjų/barmenų išvaizda, profesionalumu, paslaugumu ir nuostabia, spinduliuojančia energija nuo jūsų ir visos komandos. Jūs tobuli!!! Negalime atsidžiaugti, kad jus suradome. Visiems jus rekomenduosime ir patys būtinai prašysime jūsų pagalbos, jei turėsime šventę. Didžiausios jums sėkmės ir niekuomet nepraraskite to nuostabaus šarmo – tai išskiria jus iš visų ir pakilėja į visai kitą lygį!”

Jaunieji. Agnė ir Adomas

Pasidalinkite su mumis savo šventės vizija ir mes sudarysime individualų pasiūlymą Jūsų šventei ar renginiui!

Renginio užklausa

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas