Food Projects

Įmonės vakarėliai

Padėsime Jums suorganizuoti tiek vidinį, tiek išorinį įmonės renginį: garbių svečių priėmimą, jubiliejų ar komandos formavimo vakarėlį, kartu su šefais kepant grilio patiekalus.

Įmonės šventės neretai priklauso nuo įmonės vidaus politikos, klimato, veiklos, tradicijų bei tikslų. Tačiau bet kokiame renginyje vienu pagrindinių renginio akcentų tampa vaišių stalas: oficialus banketas, mažiau oficialūs švediškas ar kokteiliniai staliukai su vieno kąsnio užkandžiais ar laisvo stiliaus grilio vakarėlis. Mes esame pasiruošę įgyvendinti bet kokią Jūsų šventės idėją.

Grilio ar BBQ vakarėliai – puikus komandos formavimo būdas. Vakarėlio ir vakarienės metu įvyksta nemažai verslo sandorių, formuojamos darbuotojų komandos. Vasarą darbuotojams organizuojate išvyką į gamtą? Mes galime atvykti bet kur! Esame organizavę grilio vakarėlius ypač didelėms darbuotojų grupėms, kuriuose 7 šefai ir septynios komandos ruošė skirtingus patiekalus ir rungėsi tarpusavyje. O toks čempionatas tarp darbuotojų grupių vyko viduryje laukų!

Kai ekskursijų, seminarų, konferencijų ir kitų renginių įtemptoje dienotvarkėje nėra laiko ar vietos pietums, galime pasirūpinti pietų dėžutėmis kiekvienam renginio dalyviui. Susisiekite su mumis ir kartu parinksime optimaliausią užkandžių bei gėrimų variantą pagal sutartą kainą.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

• Sudarysime tik Jūsų renginiui individualų pasiūlymą.
• Organizuojant grilio vakarėlį, į šventės vietą atvyksime su maistu, reikiama įranga bei indais.
• Pasirūpinsime papildomais užkandžiais bei gėrimais.
• Jums pageidaujant, suderiname palapinės, paviljono bei reikalingų baldų nuomą.
• Bendradarbiaujame su dekoratoriais, tad galime dekoruoti Jūsų stalą pagal renginio tematiką ar stilių.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas