Food Projects

Banketai

Dideli banketai – mūsų kasdienybė. Atvyksime į renginio vietą su maistu, indais ir aptarnaujančiu personalu, net jei šventę organizuojate viduryje laukų!

Organizuojame išvažiuojamuosius banketus bet kurioje Lietuvos vietoje. Turime patirties dirbant net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis: vakarėlio svečius esame aptarnavę Pociūnų aerodrome ar viešojoje bibliotekoje. Vienu metu galime aptarnauti ir patiekti karštus patiekalus net 500 renginio svečių.

Banketai – iškilminga ir oficiali renginio forma, tad siekiame sukurti prabangią, estetišką ir šventišką atmosferą. Mūsų šefai pagamins patiekalus pagal individualius pageidavimus bei nustebins svečius ne tik puikiu patiekalų skoniu, bet ir estetišku pateikimu. Kartu su dekoratoriais ir floristais, šventiškai serviruojame ir dekoruojame stalus, galime pasirūpinti smulkiausiomis detalėmis, kaip kortelės, gėlės, kėdžių papuošimai ir kita.

Nesvarbu, jus domina išvažiuojamieji banketai Kaune, Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, padėsime pasirinkti vietą, suorganizuoti baldų, palapinių ar piviljonų nuomą bei atvyksime su profesionaliu personalu, kuris aptarnaus svečius iki pat renginio pabaigos.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

• Sudarysime tik Jūsų banketui individualų pasiūlymą.
• Vienu metu galime patiekti vaišes ir aptarnauti iki 500 žmonių.
• Pasirūpiname indais ir visa kita reikalinga įranga Jūsų banketui.
• Bendradarbiaujame su dekoratoriais, tad galime dekoruoti Jūsų stalą pagal renginio tematiką ar stilių.
• Profesionali padavėjų komanda pasirūpins Jūsų svečių aptarnavimu iki reginio pabaigos.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas