Food Projects

Vieno kąsnio užkandžiai

Mūsų meniu rasite daugiau nei 60 įvairių skonių vieno kąsnio užkandžių, sumuštinukų ir kitų šaltųjų patiekalų renginiams, kavos pertraukėlėms ar konferencijoms

Vieno kąsnio užkandžiai Jūsų verslo renginiui, kavos pertraukėlėms ar seminarams – patogus ir praktiškas sprendimas. Žinodami svečių skaičių, nesunkiai apskaičiuosime užkandžių kiekį, pagaminsime, atvešime į Jūsų renginio vietą ir skoningai pateiksime. Garantuojame nepriekaištingą kokybę, estetiką, bei netikėtai malonius skonių derinius.

Užkandžius lengvai priderinsime prie Jūsų renginio idėjos ir vizijos. Mūsų meniu rasite ypatingai gurmaniškus vieno kąsnio užkandžius, pikantiškus verinus, patiektus indeliuose, sumuštinukus su Jūsų pasirinktais įdarais ar užtepėlėmis bei vegetariškus užkandžius.  Desertų stalui galime pasiūlyti daugybę lengvų ir saldžių deserų su šviežiomis sezoninėmis uogomis ar vaisiais.

Vieno kąsnio užkandžius patiekiame vienkartinėse stiklinėse, šaukšteliuose ar karaminiuose indeliuose, kad viskas atrodytų preciziškai suderinta ir skoninga. Jums pageidaujant, galime pasirūpinti renginio stalo dekoru, indais bei gyvomis gėlėmis. Viso renginio metu mūsų komanda aptarnaus Jūsų svečius, papildys stalą užkandžiais, gėrimais ir pasirūpins indų pakeitimu.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

• Sudarysime tik Jūsų renginiui individualų vieno kąsnio užkandžių pasiūlymą.
• Jums pageidaujant, mūsų šefai sukurs naujus, tik Jūsų šventei skirtus užkandžius.
• Bendradarbiaujame su dekoratoriais, tad galime dekoruoti Jūsų stalą pagal renginio tematiką ar stilių.
• Profesionali padavėjų komanda pasirūpins Jūsų svečių aptarnavimu, užkandžių bei gėrimų papildymų, indų pakeitimu.
• Atvyksime į Jūsų renginio, konferencijos ar įmonės jubiliejaus vietą ir padengsime užkandžių stalą.

Renginio užklausa
Iš anksto ačiū 🙂

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas