Food Projects

Vaikų gimtadienio vaišės

Vaiko gimtadienio ar krikštynų vaišes pateiksime gražiai ir žaismingai. Sveiki užkandžiai, spalvingi pieno kokteiliai ar žavingi pyragaičiai – patiks visiems šventės dalyviams

Planuojant vaiko gimtadienio šventę ar krikštynas, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas sveika, patrauklu ir skanu vaikams. Mūsų šefai pasistengs paįvairinti stalą sveikais daržovių užkandukais, vaikų mėgstamais burgeriukais, spalvingais kokteiliais ir kitais patiekalais, kurie gavo geriausius vaikų įvertinimus mūsų organizuotose šventėse. Žinoma, mes būtinai pasirūpinsime ir Jūsų mažamečio vaišių stalo dekoru pagal Jūsų pasirinktą šventės spalvą ar temą.

Mes įsame įsitikinę, kad vaiko šventė turi būti spalvinga, o sekdami naujausias tendencijas pastebime, kad dekoratoriai įprastus pastelinius rožinės ar melsvos atsalvius siūlo keisti į ryškius akcentus ar gėlių dekoracijas. Food projects komanda pasiruošusi padėti įgyvendinti šventės dekoro idėjas bei pagaminti prie jos derančius užkandžius ir spalvingus, rankų darbo desertus, kurie neabejotinai taps pagrindiniu šventės akcentu.

Paprastai vaikų šventėse mažieji nenustygsta vietoje, tad rekomenduojame paruošti furšetinį stalą su vieno kąsnio užkandžiais, skirtais tiek mažiesiems šventės dalyviams, tiek suaugusiems.  Taip galėsite nevaržomai judėti, žaisti ir panojėjus užkąsti.  Papasakokite mums šventės idėją, ir mes padėsime sudaryti individualų meniu Jūsų vaiko šventei.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

• Sudarysime Jūsų šventei individualų pasiūlymą, į kurį atskirai įtrauksime patiekalus vaikams ir suaugusiems.
• Jūsų vaiko gimtadienio ar krikštynų šventei galime pasiūlyti ir grilio patiekalus.
• Nesvarbu, organizuojate krikštynas Kaune, Vilniuje ar kitame Lietuvos kampelyje, mes su visa komanda atvažiuosime į Jūsų šventės vietą.
• Pasirūpiname indais ir visa kita reikalinga įranga.
• Jums pageidaujant, suderiname palapinės, paviljono bei reikalingų baldų nuomą.
• Bendradarbiaujame su dekoratoriais, tad galime dirbti su Jūsų vestuvių planuotoja arba pasiūlyti savo idėjas.
• Profesionali padavėjų komanda pasirūpins Jūsų svečių aptarnavimu ligi pat šventės pabaigos.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas