Food Projects

Verslo renginiai

Verslo renginiai – tai maitinimo paslaugų sritis, kurioje reikalingas dalykiškumas, precizika bei profesionalumas. Mūsų patirtis – daugybė oficialių ir vidinių įmonių renginių, kuriuose kokybiškas maistas, estetiškas pateikimas bei profesionalus aptarnavimas tapo renginio sėkmės garantu. Susipažinkite plačiau su mūsų paslaugomis:

Maistas verslo renginiams

Kiekviena įmonė susiduria su garbingų svečių sutikimais, įmonės veiklos, produktų pristatymais, atidarymais ir kitais svarbiais įvykiais, kuriuose didelis dėmesys skiriamas vaišėms. Vadovaujantis renginio konceptu, ruošiame įmonę reprezentuojančius furšetinius stalus su gurmaniškais patiekalais indeliuose ar šaukštuose bei firminį stilių ar idėją atspindinčio dekoro elementais.

Daugiau naudingos informacijos: renginio vaišės – įmonės įvaizdžio dalis, estetiškas maisto pateikimas renginyje.

Konferencijų ar seminarų furšetai

Organizuojame dalykinius banketus ir furšetus  konferencijose, seminaruose ar pietų pertraukėlių metu.  Jums pageidaujant, galime pasirūpinti vieno kąsnio užkandžiais, karštais patiekalais, gėrimais bei indais oficialiuose renginiuose nuo keleto iki kelių šimtų žmonių. Viso renginio metu rūpinamės svečių aptarnavimu, stalų papildymu, indų pakeitimu.

Verslo jubiliejai ir vakarėliai

Kaip atskirą renginių kategoriją išskiriame mažiau oficialias įmonės šventes bei vakarėlius: tai įmonių jubiliejai, gimtadieniai, tam tikrų įvykių paminėjimai ar komandos formavimo vakarėliai. Pastarieji dažnai vyksta gamtoje, tad mes galime atvykti į Jūsų šventės vietą ir suorganizuoti grilio ar BBQ vakarėlį. Nesvarbu, vakarėlis vyksta sodyboje, stovyklavietėje, kur sustojote pailsėti po plaukimo baidarėmis, ar viduryje laukų – mūsų šefai atvyks su maistu bei griliais. Galime surengti degustacijas ar formuoti komandas, kurios kartu su šefais rungsis dėl geriausiai iškepti didkepsio įvertinimo.

Daugiau informacijos: įmonės vakarėliai, grilio vakarėlis.

Vieno kąsnio užkandžių pristatymas

Jūsų visos dienos verslo susitikimui, konferencijai ar tiesiog darbų aptarimams reikalingas minimalus užkandžių stalas? Mūsų meniu rasite daugiau nei 60 įvairių skonių vieno kąsnio užkandžių, sumuštinukų ir kitų šaltųjų patiekalų. Siūlome užsisakyti vieno kąsnio užkandžių padėklus svarbiems renginiams ar atvejams.

Daugiau informacijos: vieno kąsnio užkandžiai, populiariausi vieno kąsnio užkandžiai vakarėliui, užkandžiai verslui.

Stalo dekoravimas

Mes sakome, kad maistas – tai tam tikra Jūsų įmonės ar renginio įvaizdžio dalis, tad vaišių stalas turi atrodyti ne tik estetiškai, bet ir originaliai, todėl rūpinamės ir Jūsų renginio stalo dekoravimu pagal šventės viziją ar firminį stilių. Bendradarbiaudami su dekoratoriais, tad esame įgyvendinę daugybę originalių idėjų renginiuose, panaudodami įvairias dekoro detales, indus, žalumynus ar gėles: nuo samanu pakloto iki gyvų gėlių ir stiklinių stovų kompozicijų.

Aptarnavimas renginių metu

Mūsų šefų, barmenų ir padavėjų komanda pasiruošusi aptarnauti iki 500 renginio svečių. Pasirūpinsime, kad Jūsų šventinis stalas visą vakarą atrodytų nepriekaištingai. Atvykstame į renginio vietą ar pristatome užkandžius.

Esame prisidėję prie daugybės įmonių renginių, padėdami sukurti puikų  skonį ir įvaizdį svečiams bei patiems darbuotojams. Mumis pasitikėjo tokios įmonės kaip „Ryanair”, „Wizzair”, „Western Union”, „Vytautas mineral spa“ ir daugelis kitų žinomų įmonių!

Organizuojate renginį? Rašykite mums savo renginio tikslus ir viziją, o mes padėsime apskaičiuoti reikiamą maisto, gėrimų kiekį bei sudarysime individualų meniu Jūsų renginiui:

Renginio užklausa

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas