Food Projects

Krikštynos – jauki ir spalvinga šeimos šventė

Krikštynos – tai jauki ir smagi šventė artimiesiems. Be abejonės, apsvarstant krikštynų vaišes, būtina atsižvelgti tiek į vaikus, tiek suaugusiuosius. Visgi vienoje svariausių vaiko gyvenimo šventėje neturėtų trūkti žaismingų ir sveikų patiekalų.

Krikštynos apipintos daugybe papročių, tradicijų ir prietarų, tačiau laikui bėgant viskas keičiasi ir šiandien jos minimos kaip linksma ir jauki šeimos šventė. Visgi kai kurių dalykų laikas nepakeičia – tai pati krikšto ceremonija bažnyčioje ir po jos didesnis ar mažesnis banketas šventės svečiams. Food Projects komanda siūlo specialų vaikišką meniu ir spalvingus dekoro akcentus, kurie pavers krikštynas įsimintina švente.

Tendencijos rodo, kad vaikų šventėse vyrauja pastelinės spalvos ir tam tikri ryškūs akcentai. Krikštynose itin svarbus tampa maisto pateikimas, kuris derinamas prie šventės spalvų ir tematikos. Food Projects komanda siūlo platų užkandžių, pagrindinių patiekalų ir spalvingų, rankų darbo desertų asortimentą, kuris neabejotinai taps pagrindiniu krikštynų akcentu. Stalo puošimas toks pat svarbus kaip ir meniu, ypač vaikams skirtose šventėse, tad Food projects komanda bendradarbiauja su dekoratoriais, kad sukurtų ypatingą šventės atmosferą.

Jei vaiko šventę įsivaizduojate gamtoje – mūsų komanda pasirūpins kiekviena detale. Esame organizavę individualias šventes laukuose, ant piliakalnio, botanikos soduose bei Karmazinų pažintiniame pėsčiųjų take, tad garantuojame kokybišką aptarnavimą bet kokiomis sąlygomis. Krikštynų šventei gamtoje galime pasiūlyti prie temos tinkančius desertus: „vaisių ledinukus“ su šokoladu, miško uogų pyragėlius, gardintus šviežiomis trintomis uogomis, lengvus it pavasario oras morengus ar vaikų taip mėgstamus cakepop‘sus dekoruotus Jūsų šventės temą atspindinčiomis detalėmis bei spalvomis.

Jeigu planuojate jaukią ir estetišką šventę patalpoje, pasirūpinsime visais reikiamais indais, staltiesėmis, šventės vietos dekoravimu ir be abejo – vaišėmis Jūsų svečiams. Šventės dekorą ir vaišių stalą siūlome paįvairinti spalvingomis vaisių želė taurėmis bei mini tartalete ar pavlovos desertų deriniais su spalvingomis sezoninėmis uogomis. Tendencijos rodo, kad vis labiau populiarėja šventės, kurios organizuojamos furšeto principu. Įvairūs sumuštinukai ir vieno kąsnio užkandžiai puikiai tiks, jei nusprendėte krikštynas organizuoti neįprastoje vietoje. Mūsų virtuvės šefų ir aptarnaujančio personalo komanda pasirūpins, kad maistas furšetams atitiktų aukščiausius kokybės ir estetikos reikalavimus, tačiau išliktų žaismingas ir patrauklus tiek vaikams, tiek jų tėveliams.

Kadangi krikštynose vaikai yra itin svarbūs svečiai, siūlome jiems atskirą meniu. Mažuosius šventės dalyvius galite vaišinti žaismingais mini burgeriukais su mėsos paplotėliu ar tešloje gruzdinta dešrele ant pagaliuko. Tėveliams, besirūpinantiems, kad vaikai valgytų subalansuotą ir sveiką maistą, siūlome šventinį stalą papildyti spalvingais daržovių šiaudeliais, kurie patiekiami su jogurtiniu padažu. Food projects virtuvės šefai siūlo atskirtą meniu ir suaugusiems: margas bei spalvingas meksikietiškas salotas, itališkojo Proschiutto Crudo kumpio, mėlynųjų slyvų bei Comte sūrio užkandį ar troškintą jaučio liežuvį su Chedar sūriu, gardintą putpelės kiaušiniu. Maistas šventėms ruošiamas pagal Jūsų pageidavimus, atsižvelgiant į krikštynose vyraujančias spalvas ir temą.

Jūsų vaiko šventės dekorą puikiai papildys spalvingi pieno kokteiliai ar mūsų gamybos limonadai dailiuose indeliuose su šiaudeliu, puošti valgomomis arba popierinėmis dekoracijomis, atsižvelgiant į Jūsų šventės tematiką ir pageidavimus. Patikėkite savo šventės rūpesčius Food projects komandai ir džiaukitės nepriekaištinga savo vaikučio krikšto švente.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas