Food Projects

Stalo dekoravimas

Bendradarbiaudami su dekoratoriais mes pasirūpinsime banketinio stalo papuošimu bei reikalingomis dekoro detalėmis pagal Jūsų renginio tematiką ar firminį stilių.

Mes sakome, kad maistas – tai tam tikra Jūsų įmonės ar renginio įvaizdžio dalis, tad vaišių stalas turi atrodyti ne tik estetiškai, bet ir originaliai. Mūsų šefų kulinariniai šedevrai ir dekoratorių triūsas atsiperka, kai renginio svečiai lieka ilgam sužavėti maisto pateikimu. Pasirūpinsime indais, papildomomis detalėmis, gėlėmis, žalumynais ir kitais akcentais, visa tai suderindami su Jūsų renginio vizija.

Ypač svarbu pasirinkti vieningą šventės stilių, kad kiekviena detalė derėtų tarpusavyje, todėl iš anksto aptariame spalvas ir pagrindinius akcentus, kuriais galime papuošti desertus, pasirūpinti kortelėmis, šiaudeliais bei kitomis dekoro detalėmis. Ypač madinga stalus puošti gyvais žalumynais, kurie suteikia prabangos ir natūralumo. Prie šventinio stalo dekoro dažnai deriname ir  vieno kąsnio užkandžius, desertus ar gėrimus: jų pateikimą indeliuose ir net spalvinį derėjimą tarpusavyje.

Galime bendradarbiauti su Jūsų šventės dekoratoriais, renginių organizatoriais arba pasiūlyti savo idėjas, kad Jūsų šventė  įgautų dvasią. Pasirūpinsime reikalingais dekoro elementais bei maisto peteikimu specialiai priderintuose induose. Stalo dekorą rekomenduojame aptarti dar prieš sudarant individualų Jūsų šventės meniu.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

• Bendradarbiaujame su Jūsų dekoratoriais arba galime pasiūlyti savo idėjas ir sprendimus.
• Domimės naujausiomis dekoro tendencijomis, kad Jūsų stalas atrodytų netikėtai ir moderniai.
• Turime daugybę verslo ir asmeninių švenčių dekoro idėjų pavyzdžių, tad jei neturite vizijos ir norite kažko ypatingo, galite pasidairyti mūsų galerijoje.
• Originaliai, pagal renginio tematiką pateiksime užkandžių, desertų, vyno ar alaus stalus.
• Bendradarbiaujame su floristais, tad galime pasiūlyti priderintus gėlių bei žalumynų akcentus.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas