Food Projects

Šventės gamtoje

Tiesiog Jūsų kieme iškepsime sultingą kepsnį, žuvį ar gardžiausias daržoves ant grotelių, kol Jūs džiaugsitės puikiu oru ir draugija. Tai lyg privatus restoranas Jūsų šventės vietoje.

Jei šventę organizuojate vasaros sezonu, norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, o pasirinkta vakarėlio ar šventės vieta diktuoja ir jos meniu. Siūlome laiką praleisti grilinant skaniausius mėsos gabalėlius bei daržoves. Mes atvyksime pas Jus į namus, sodybą, pievą, laukus ar net pajūrį ir viską paruošime už Jus. Tereikia iš anksto susiderinti mėgstamus patiekalus, laiką ir vietą.

Grilio vakarėlio scenarijus puikiai tinka tiek gimtadieniams, tiek krikštynoms,  tiek komandų ar draugų susibūrimams. Į sutartą šventės vietą atsivežame visą reikalingą įrangą, grilius, indus, įrankius ir, žinoma, specialiu būdu marinuotą mėsą, žuvį bei garnyrą.  Mes taip pat griliuje galime pagaminti įspūdingus vegetariškus patiekalus, o vakarą pabaigti naktiniais grilio užkandžiais, kaip burgeriai ar dešrainiai. Visada naudojame tik sezoninius produktus, o mėsą marinuojame pagal specialius receptus, kad ši būtų sultinga ir įgautų puikų skonį.

Maisto gaminimas griliuje svečiams gali tapti puikia atrakcija.  Jums pageidaujant, galime suorganizuoti grilio patiekalų degustaciją,  palikti galimybę patiems susikonstruoti burgerius ar tiesiog smagiai praleisti laiką rungiantis tarp komandų, kas iškeps sultingesnį kepsnį. Tegu laikas gamtoje būna tik Jūsų, todėl už Jus pasirūpinsime vieno kąsnio užkandžiais, gėrimais indais ir net palapinės nuoma.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

• Profesionalūs šefai gali paruošti Jūsų mėgstamus patiekalus: nuo sultingų steikų iki gardžių vegetariškų patiekalų.
• Jūsų šventei galime pasiūlyti ir vieno kąsnio užkandžius ar gėrimus.
• Nesvarbu, organizuojate vakarėlį Kaune, Vilniuje ar kitame Lietuvos kampelyje, mes su visa komanda atvažiuosime į Jūsų šventės vietą.
• Pasirūpiname indais ir visa kita reikalinga įranga.
• Jums pageidaujant, suderiname palapinės, paviljono bei reikalingų baldų nuomą.

Renginio užklausa

 

Nuolaida užsakymui

Užsiregistruokite Food Projects naujienlaiškiui ir mes Jums atsiųsime 10% nuolaidos kodą pirmam Jūsų užsakymui.

Sekite naujienas