Food Projects

Prancūziška virtuvė

Prancūziška virtuvė, žavinti įspūdingais gurmaniškai skoniais, gali būti ir Jūsų šventės akcentas. Mūsų meniu rasite prancūziškų vieno kąsnio užkandžių bei desertų.

Kad Jūsų stalas atrodytų skaniai ir estetiškai, siūlome gurmaniškus verinus – Prancūziškus užkandžius, kurie pateikiami vienkartiniuose indeliuose.

Be abejo, užkandžiai gali būti ir saldūs. Juk tortas vis dažniau keičiamas į saldžius pyragaičius. Mūsų saldus stalas taip pat kvepia Prancūzijos skoniais, tokiais kaip įvairių skonių tiramisu, panna cotta, crème brûlée, riccota sūrio pyragėliai ar plikytos tešlos pyragaičiai.

Populiariausi užkandžiai vakarėliui

Jei nesate kulinarai, kurie užkandžius draugų susitikimui ar vakarėliui mėgsta ruošti patys, mes padėsime sudaryti Jūsų vakarėlio meniu. Šįkart išrinkome po TOP 5 populiariausių ir dažniausiai užsakomų užkandžių bei...

Renginio vaišės – įmonės įvaizdžio dalis

Neabejojame, kad apie Jūsų renginį, konferenciją ar įmonės jubiliejų dar visi ilgai kalbės. Bet koją gali pakišti net ir pačios mažiausios smulkmenos – prastas maistas ar aptarnavimas. Juk norint sukurti teigiamą...

Vieno kąsnio užkandžiai

Mūsų meniu rasite daugiau nei 60 įvairių skonių vieno kąsnio užkandžių, sumuštinukų ir kitų šaltųjų patiekalų renginiams, kavos pertraukėlėms ar konferencijoms

Įmonės vakarėliai

Padėsime Jums suorganizuoti tiek vidinį, tiek išorinį įmonės renginį: garbių svečių priėmimą, jubiliejų ar komandos formavimo vakarėlį, kartu su šefais kepant grilio patiekalus.

Maistas vestuvėms

Kiekvieną užkandį, patiekalą ar desertą kruopšiai suderinsime su Jūsų šventės vizija ir pomėgiais, net jei reikėtų sukurti naujus skonius!

Gimtadieniai

Mūsų šefai paruoš Jūsų mėgstamos virtuvės patiekalus: nuo modernios lietuviškos virtuvės iki Viduržemio jūros kraštų skonių. Būtinai priderinsime ir stalo dekorą!

Degustacijos

Įvertinti mūsų patiekalų kokybę, skonį ir estetiką dabar paprasčiau nei bet kada. Užsisakykite degustacinius rinkinius ir išsirinkite savo favoritus!